Naj vatrogasac

Odlukom Upravnog odbora iz 2002. godine, Društvo svake godine izabire najboljeg vatrogasca. Riječ je o osobi koja je svojim trudom i radom u Društvu najviše pridonijela da se Društvo održi i stavi na jednu višu razinu. U obzir se uzimaju parametri; odaziv na intervencije, odaziv na radne akcije, sudjelovanje u manifestacijama, doškolovanja, sudjelovanje na tečajevima i sveopća angažiranost. Zapovjednik Društva obično predloži kandidata, a Upravni odbor donosi odluku. Do sada su naj-vatrogasci bili:

2002. godine – VUSIĆ STJEPAN
2003. godine – KELEMEN IVAN
2004. godine – ČANŽAR DRAŽEN
2005. godine – CANJUGA MARIO
2006. godine – JAKOPOVIĆ (Milan) IVAN
2007. godine – ZAGORŠČAK STJEPAN
2008. godine – KELEMEN DAMIR
2009. godine – SMOLJO SREĆKO
2010. godine – RODEK ROBERT
2011. godine – SAMBOLEC JOSIP
2012. godine – PAVLIČIĆ ANTE
2013. godine – ZAGORŠČAK NIKOLINA
2014. godine – GALIĆ GORAN
2015. godine - ZORISLAV RODEK
2016. godine - ŽELJKO KIŠIĆEK

Ispis E-mail

logo hvz   logo vzvz   logo gss   logo duzs